Home
III Otwarte Mistrzostwa w Futsalu Borowie 2011 PDF Drukuj Email
piątek, 25 lutego 2011 14:23

III Otwarte Mistrzostwa w Futsalu Borowie 2011

III Otwarte Mistrzostwa w Futsalu Borowie 2011

TABELA
Drużyna M Punkty
1. Champion Wilga 10 27
2. Hemp Armia 10 24
3. Zeller Wola Rębkowska 10 24
4. Green Dragon 10 19
5. Huragan Starowola 10 16
6. Jastrzębie Borowie 10 16
7. Unin II 10 13
8. Chromin 10 9
9. Junior Unin 10 7
10. Turyści Choiny 10 6
11. Pytel Wodociągi Miętne 10 1


Najskuteczniejszy strzelec: Bartłomiej Sitarek (Champion Wilga) - 35 bramek
Najlepszy bramkarz: Bartłomiej Paziewski (Green Dragon)


WYNIKI I KOLEJKI (27.01.2011)
DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
Zeller Wola Rębkowska Unin II 5:3
Junior Unin Pytel Wodociągi Miętne 3:3
Hemp Armia Turyści Choiny 4:1
Huragan Starowola Champion Wilga 3:8
Green Dragon Chromin 9:1



WYNIKI II KOLEJKI (03.02.2011)
DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
Chromin Pytel Wodociągi Miętne 3:2
Green Dragon Zeller Wola Rębkowska 1:4
Hemp Armia Unin II 7:2
Champion Wilga Turyści Choiny 6:2
Jastrzębie Borowie Junior Unin 4:3



WYNIKI III KOLEJKI (10.02.2011)
DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
Jastrzębie Borowie Huragan Starowola 5:8
Chromin Junior Unin 2:6
Unin II Champion Wilga 5:9
Pytel Wodociągi Miętne Zeller Wola Rębkowska 0:2
Green Dragon Hemp Armia 5:3



WYNIKI IV KOLEJKI (17.02.2011)
DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
Green Dragon Turyści Choiny 6:1
Jastrzębie Borowie Unin II 6:6
Huragan Starowola Pytel Wodociągi Miętne 3:0
Zeller Wola Rębkowska Hemp Armia 2:1
Chromin Champion Wilga 4:9



WYNIKI V KOLEJKI (24.02.2011)
DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
Jastrzębie Borowie Hemp Armia 5:10
Huragan Starowola Junior Unin 5:2
Champion Wilga Zeller Wola Rębkowska 8:3
Turyści Choiny Pytel Wodociągi Miętne 3:1
Green Dragon Unin II 4:2



WYNIKI VI KOLEJKI (03.03.2011)
DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
Junior Unin Green Dragon 2:4
Unin II Chromin 3:4
Zeller Wola Rębkowska Turyści Choiny 4:5
Hemp Armia Huragan Starowola 9:1
Jastrzębie Borowie Pytel Wodociągi Miętne 8:1



WYNIKI VII KOLEJKI (10.03.2011)
DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
Unin II Turyści Choiny 7:5
Jastrzębie Borowie Zeller Wola Rębkowska 6:8
Huragan Starowola Green Dragon 2:2
Junior Unin Champion Wilga 6:8
Chromin Hemp Armia 2:8



WYNIKI VIII KOLEJKI (17.03.2011)
DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
Turyści Choiny Junior Unin 5:8
Chromin Huragan Starowola 0:14
Jastrzębie Borowie Green Dragon 5:4
Pytel Wodociągi Miętne Unin II 1:10
Champion Wilga Hemp Armia 3:6



WYNIKI IX KOLEJKI (24.03.2011)
DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
Pytel Wodociągi Miętne Champion Wilga 3:12
Jastrzębie Borowie Turyści Choiny 8:1
Zeller Wola Rębkowska Chromin 14:0
Unin II Huragan Starowola 7:4
Junior Unin Hemp Armia 3:6



WYNIKI X KOLEJKI (31.03.2011)
DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
Turyści Choiny Chromin 0:3
Pytel Wodociągi Miętne Green Dragon 0:4
Unin II Junior Unin 9:4
Zeller Wola Rębkowska Huragan Starowola 7:3
Jastrzębie Borowie Champion Wilga 3:8



WYNIKI XI KOLEJKI (07.04.2011)
DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
Pytel Wodociągi Miętne Hemp Armia 1:6
Turyści Choiny Huragan Starowola 3:9
Zeller Wola Rębkowska Junior Unin 15:4
Jastrzębie Borowie Chromin 6:2
Champion Wilga Green Dragon 5:1



Poprawiony: czwartek, 14 kwietnia 2011 12:05